Arçelik 31 İş İlanı İçin Personel Alıyor!

Abone Ol:

Yalnız vatanımızda değil dünyada teknoloji devi olarak malum Arçelik 1955’te Koç Tüm ortaklık tarafınca kuruldu ve kurulduğu ilk günden bu yana mühim yatırımlar gerçekleştirmiş oldu. Şu anda beyaz eşya, tv alanlarına yoğunlaşan ve alanlarında zirveye oynamakta olan Arçelik hem Türkiye içi hemde yurt dışına ürün satışları gerçekleştirerek ülkemize ciddi anlamda KDV kazandırmakta, istihdam alanında da nefes aldırmaktadır. Pek oldukça iş ilanı ile yeni personel alımları gerçekleştiren Arçelik 31 değişik iş ilanı daha duyurdu. Sizin için bu ilanları birleştirdik.

İş İlanları Nedir?

Arçelik tarafınca piyasaya çıkan iş ilanlarına bakıldığında Uzman – Ar-Ge (Güvenilirlik, Güvenlik), Satış Yöneticisi, Proje Asistanı, Mühendis – Araç-gereç Planlama, Kıdemli Uzmanı, Uzman – Elektrik Bakımı, Kıdemli Anahtar Hesap Yöneticisi, Uzman – Finansal Planlama, Satış Operatörü, Uzman – Yazılım Çözümleri ve Hizmet Geliştirme, İş Analisti, Muhasebe Mensubu vb. şeklinde pozisyonlar başta 31 iş ilanı yayımlanmış ve personel alımları yapılmaktadır. Burada adayların dikkat etmesi gereksinim duyulan nokta şudur ki ilanların çoğunluğu İngilizce kadrodur, adaylardan İngilizce bilmek şartı aranmaktadır. Biz İngilizce ilanları Türkçeye çevirdik ve pozisyonları Türkçe duyuruyoruz.

nasıl Müracaat Yapılır?

Türkiye’nin mühim teknoloji markası Arçelik bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların aşağıda yer edinen Arçelik kariyer sayfasına giriş yapması, pozisyonları görüntülemesi, kendisine uygun pozisyona giriş yapması, nitelikleri uyum sağlıyorsa gene aynı sayfa üstünden de başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Müracaat Adresi: https://bit.ly/3m3U3jF

Diğeri iş ilanları, firmalar ve pozisyonları görmek için aşağıdaki linkten mobil uygulamamızı da indirebilirsiniz.

https://bit.ly/3m3U3jF

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan

Güncelleme Zamanı: 10 Aralık 2020, 12:57

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Cevap : @name

×

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top