Aralık Ayı 2020 Kamuya Personel İşçi Işgören Alımı Güncel İlanları

Abone Ol:

Vatanımızda Kamu Kurum ve Kuruluşları bünyelerindeki eksikliği karşılamak suretiyle değişik kadrolarda İşçi, personel ve Işgören Alımı yapıyorlar. Söz mevzusu piyasaya sürülen ilanlara bakılırsa Kamuya binlerce kişilik kadro ile alım yapılacak. Aralık Ayı Işgören Alımı ilanlarına bakılırsa KPSS puanı ve Aralık Ayı Personel Alımı ilanlarına bakılırsa ise KPSS Siz Personel Alımı yapılıyor.

İşin Olsa ekibi olarak her ay hazırlamış olduğumuz aylık güncel işyar personel alımı ilanları ile sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Senenin son ayı olan Aralık ayı içinde de bu geleneğimiz devam ettiriyoruz ve siz kıymetli okurlarımız için Aralık Ayı Kamu İlanlarını sizlerle paylaşacağız.

ARALIK AYINDA ÖNEMLİ ATAMA VE ALIMLAR YAPILACAK!

Senenin son ayı olması ile beraber ve Pandemi sebebi ile bir oldukca alımın ertelendiği ve yeni alımların yapılacağı bir ay içerisindeyiz Aralık ayı içinde mühim atamalar ve işyar alımları yapılacak. On Binlerce kişilik boş kadro ile kamuya işyar personel ve işçi alımları yapılacak. Sizler için ilanları takipteyiz ve haberimizde sunuyoruz.

Gençlik ve Spor Bakanlığı 500 Işgören Alımı İlanı Yayımlandı!

İşin Olsa ekibi olarak kamu işyar alımı ilanlarını sizlere ilk olarak duyuruyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı 500 Yurt Yönetim memuru alımı ilanını ilk İşin Olsa ekibi adaylara duyurmuştu. Toplamda 63 değişik şehirde 500 Yurt Yönetim Memuru Alımı yapılacak. Başvurular 28 Aralık 2002 tarihinde başlıyor. Şartlar ve ilanın bilgileri burada.

TÜM BEKLENEN ALIMLAR BU AY İÇERİSİN DE YAYIMLANACAK!

Atama ve yeni duyuru bekleyen adaylar için bu ay oldukça hareketli geçecek. Bilindiğin şeklinde Aralık ayında İkinci Merkezi Yerleştirme olan KPSSP 2020 /2 ataması yapılacak. Bunun haricinde , Polis Akademisi Başkanlığı 8 bin polis alımı ve bunlar şeklinde bir oldukca Kamu Kurumu, Bakanlık ve kurum bünyelerindeki eksikliği kapatacaklar. Bilhassa 2020 KPSS puanı ile alımlar hareketlilik kazanacak. Aralık ayı içinde yayımlanacak ve sürekli olarak kamu ilanlarını izlemek için;

İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirerek anında haberdar olabilirsiniz. İşin Olsa İOS Mobil Uygulaması İçin BURAYA, İşin Olsa Android Mobil Uygulaması İçin BURAYA tıklayarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

YENİ İLANLAR YAYIMLANMAYA DEVAM EDİYOR!

Aralık ayı içinde kamuya yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Son olarak piyasaya sürülen ilanlara bakılırsa İŞKUR aracılığı ile 12 binden fazla işyar alımı yapılacağı duyuruldu. Bununla birlikte İŞKUR üstünden EÜAŞ 150 Sürekli personel alımı meydana getirecek. Günümüzde Gösterim ve yardım kurumları olan TRT ile Kızılay da personel alımı ilanlarını duyurdular.

ADALET BAKANLIĞI 10 BİN MEMUR ALIMI BU AY YAYIMLANABİLİR!

Hakkaniyet bakanlığı 10 bin işyar alımı ilanı yeniden gündeme geldi. Hakkaniyet Bakanlığı ve CTE Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu işyar alımı meydana getirecek. Bu yönde Lise mezunu KPSS neticeleri 24 Aralık 2020 zamanı itibari ile açıklanacak. Hakkaniyet bakanlığınınn işyar alımı ilanının da bu tarihten sonrasında geleceğini düşünmekteyiz.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEKLER?

Aralık ayı içinde yayımlanacak ve müracaat devam eden ilanlara başvurular bazı genel ve hususi nitelikler doğrultusunda yapılacak. Tüm nitelikleri taşıyan adaylardan Adam ve Hanım hepimiz müracaat yapabilecekler. Bu kapsamda Genel Olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Hususi olarak ise, KPSS, Yaş, Eğitim şeklinde şartlar aranacak.

Genel Müracaat Şartları:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
Kamu haklarından yoksun olmamak,
Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sıhhat problemi olmamak,
Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından pozitif netice alabilmek,
Adam adaylar için askerliğini yapmış yada askerlik ile ilgisi olmamak,
Herhangi bir kabahat hükümlülüğü olmamak,
Hususi Müracaat Şartları:

KPSS Şartı: 2019 yada 2020 yıllarında ÖSYM tarafınca yapılmış olan Kamu Mensubu Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden minimum 50, 60, 70 yada üstü puan almış olmak.

Yaş Şartı: Zabıta memuru alımları için 30 yaşından büyük olmamak ve Işgören alımları için 35 yaşından büyük olmamak gereklidir. Tercih kılavuzu ile alınana başvurularda ise Yaş şartı yoktur.

Eğitim Şartı: Alım yapılacak pozisyona bakılırsa, Minimum lise mezunu, Ön Lisans mezunu ve Dört senelik Eğitim veren Üniversitelerin ilgili Lisans fakültelerinden mezun olmuş olmak gereklidir.

NASIL BAŞVURU YAPILACAK!

Kamuya piyasaya sürülen işyar personel ve işçi alımı ilanları için adaylar başvurularını yalnız belirtilen tarihler içinde yapacaklar. Başvurular kurumun belirttiği şeklinde şahsen yada günümüzde Pandemi sebebi ile ağırlıklı olarak online olarak yapılmaktadır.

ARALIK AYI GÜNCEL MEMUR PERSONEL VE İŞÇİ ALIMI İLANLARI:

İşin Olsa Ekibi olarak sizler için hususi olarak hazırlamış olduğumuz tablo yardımı ile Aralık ayı ilanlarına ulaşabileceksiniz. Aşağıdaki bağlantı yardımı ile Alım meydana getirecek kuruma, kadro sayısına, KPSS niteliğine, Son müracaat evveliyatına ve ilanların detaylarına ulaşabileceksiniz.

GÜNCEL KAMU VE ÖZEL ALIM İLANLARI BURADA

Güncelleme Zamanı: 10 Aralık 2020, 17:54

#Aralık Ayı Personel Alımı,
#Aralık Ayı Işgören Alımı,
#kamu işyar alımı

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Cevap : @name

×

YORUMLAR

Mustafa – 5 gün Ilkin
Hakkaniyet bakanlığı cezaevine öğretmen alımları meydana getirecek mı?
Cevapla
Beğen (0)
Beğenme (0)

Ahmet güngör – 3 gün Ilkin
Adalet sarayı alım varmı
Cevapla
Beğen (0)
Beğenme (0)

Gül – 11 saat Ilkin
2018 alımlar bitmeden 2020 oluyor pandemi bedeninden giremedim kkpssiz alımlar olsun ben 79 puan aldım fakat hiçbir yere yeleşemedim
Cevapla
Beğen (0)
Beğenme (0)

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir