Android için Arkadaşlık ve Söyleşi Uygulamaları

 
Akıllı telefonlar artık birçok insan için günlük yaşantısının olmazsa olmaz parçası. O şekilde ki artık günlük işlerimizi dahi telefonlarımız üstünden takip eder olduk. Doğal olarak ki bu bağımlılıkla beraber yazılımcılar tarafınca birçok ihtiyaca yönelik uygulamada piyasada ki yerini aldı. Bu uygulamalardan birisi ise arkadaşlık ve söyleşi uygulamaları. Bu uygulamalar yeni arkadaşlarla tanışmanızı ve söyleşi edebilmenizi kolayca sağlamakta. Şimdi android telefonlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamalardan birkaçına göz atalım.

Tinder

Tinder oldukça kolay ve temelli, iki kişinin de birbirini beğenmesine dayanan oldukça mütevazi ve şık bir arkadaşlık ve söyleşi uygulaması. Profilimizi ayarladıktan sonrasında kriterlerimizi belirliyoruz ve “rastgele” diyip, uygulamanın bizlere uygun insanoğlu bulması ümidi ile bekliyoruz. Bir kaç tane bulmuş olduğu profilleri zevkimize nazaran “beğenip” ya da “pas geçmeyi” seçiyoruz. Eğer ki beğendiklerinizde geri sizi beğenirlerse söyleşi kısmı açılıyor.
Uygulamayı İndirmek İçin Bağlantıya Tıklayın–>> Tinder

Skout

Skout yeni insanlarla tanışmak için geliştirilmiş evrensel bir uygulamadır. Her gün yüzlerce insanoğlunun katılmış olduğu ağda yeni insanlarla tanışabilir, onlarla söyleşi edebilirsiniz. Profiliniz düzenleyip fotoğraf ekleyebilirsiniz. Yakınlarınızda olan insanların bilgilerini öğrenebilirsiniz, onunla iletişime geçebilirsiniz. Uygulama kişisel detayları güvenlik çerçevesinde saklamaktadır.
Uygulamayı İndirmek İçin Bağlantıya Tıklayın–>> Skout
MeetMe

MeetMe yakınınızdaki insanlarla söyleşi etme olanağı sağlar. Programı kullananlar arasından size en yakın olanı bulur ve onunla söyleşi etmenizi elde eden bir söyleşi, tanışma yazılımıdır. Toplumsal uygulamalar da büyük bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başardı. Yakınınızdaki kişileri görünteleyebilirsiniz. Ask Me modunda sual sorup sorulara cevap verebilirsiniz. Sizinle tanışmak isteyen insanların arkadaşlık tekliflerini kabul edebilme yada başka insanlara arkadaşlık teklifi gönderebilmeniz mümkün.
Uygulamayı İndirmek İçin Bağlantıya Tıklayın–>> MeetMe
Not: Uygulamalar dost listenizi ekleyebilmek için feysbuk benzer biçimde toplumsal medya hesaplarınıza erişim isteyebilmektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top