Android İçin Alarm Uygulamaları

 
 
Android telefonunuzun mevcut alarmı size kafi gelmiyorsa eğer birbirinden değişik özelliklere haiz alarm uygulamalarını yükleyebilirsiniz. Uyandırma garantisi veren Android uygulamalarını ücretsiz bir şekilde tecrübe etmek istiyorsanız süre kaybetmenden cihazlarınıza yüklemelisiniz! 🙂

 
Sleep as Android

Uyku saatleri mevzusunda insanı anası şeklinde azarlayan program. 🙂 Uygulama değişik parametrelerin ve yüksek sayılı ayar şeçenekleriyle sizin kişisel uyku ritminizi çözümleme ediyor ve böylece sizi yumuşak bir halde hafifçe uyku döneminde uyandırıyor. Güne daha keyifli başlamanız için tasarlanmış olan Sleep as Android, sizi nazik bir halde uyandırırken, işinize geç kalmanızı da engeller. Uyduğunuz sırada bulunduğunuz ortamdaki tüm sesleri kaydeden uygulama, uykunuzu da takip ediyor. Her sabah sizi uyandıracağının garantisini veren Sleep as Android, alarm için ses seçenekleri de sunuyor. Rüzgâr, deniz ve kuş seslerinin yanı sıra kendi müzik kütüphanenizden de alarm sesi eklemeniz mümkün.
 
Uygulamayı indirmek için bağlantıya tıklayın ->> Sleep as Android
 
 
Timely Alarm Clock

Timely görünümünü kişiselleştirebildiğiniz fazlaca güzel bir alarm saat uygulamasıdır. Istediğiniz renkte ayarlayabildiğiniz ekran menüsü ve fazlaca hoş görüntüsüyle fazlaca seveceğiniz bir uygulamadır. Tüm Android cihazlarda ve tabletlerde iş yapmaktadır. Kendi keyfinize nazaran seçeceğiniz temalarla Android cihazınızın ekranını saat olarak kullanabileceğiniz bu uygulama değişik özelliklere de haiz. Uygulama içinde alarm, kronometre ve geri sayım şeklinde günlük hayatımızın olmazsa olmaz araçları da yer ediniyor.
 
 
Uygulamayı indirmek için bağlantıya tıklayın ->> Timely Alarm Clock
Alarmy

Alarmy, sabahları kolay uyanamayanlar için oldukça yararlı bir programdır. Alarmy, klasik alarm uygulamalarından oldukça farklıdır. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde cihazınıza indirdikten sonrasında evinizdeki herhangi bir odayı kayıt edin. Alarmı kurduğunuz saatte çalmaya başladığında siz kayıt etmiş olduğunuz odaya gelene kadar susmuyor. Oda kayıt etmek istemeyenler bir eşyanın resmini çekerek de kayıt yapabilir. Siz o eşyanın resmini çekene kadar alarm gene susmayacaktır.
 
Uygulamayı indirmek için bağlantıya tıklayın ->> Alarmy

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top