Android Cihazlar İçin Hızlandırma Yöntemi

 
Android cihazlarınızda yavaşlıktan şikayetçiyseniz telefonunuzu hızlandırmak adına birçok yöntem denemeniz mümkün. iOS’a bakılırsa stabil olsa bile yavaşlıkların yaşandığı birçok android cihazda başlıca etken olarak touchwiz arayüzlerinin yavaşlığından söz edebiliriz. Doğal olarak ki cihazdan cihaza değişen bu durum her cihazda karşılaşılmasa da android yazılımcıları hala bu arayüzü geliştirmeye devam ediyor. Telefonunuzu hızlandırmak adına değişik bir arayüz deneyerek aşağıda paylaştığımız 2 yazılımı deneyebilirsiniz.

 
ADW.Launcher

Adw launcher gelişmiş bir masaüstü düzenleme uygulamasıdır. Bu program yardımıyla telefonunuza yeni temalar, kısa yollar ekleyebilir yada ana ekranlarınıza animasyonlar ilave edebilirsiniz. Uygulama çekmecesi, masaüstü önizlemeleri ve sürükle bırak butonlar haiz bu uygulamada uygulama çekmecesi, sürükle bırak butonlar kullanıcılar tarafınca özelleştirilebiliyor.
Uygulamayı indirmek için bağlantıya tıklayın ->> ADW.Launcher

History Eraser

Android telefonunuzu kullandıkça gelen ve giden mesajlar, başarısız mesajlar, arama kayıtları, web tarayıcı geçmişi, android market aramaları şeklinde tüm meydana getirilen işlemler tutuluyor. Bir süre sonrasında bunların bazıları sizi rahatsız etmeye başlayabilir ve bu kayıtları silmek isteyebilirsiniz. Bu ihtiyacınız olan şeyi tek bir noktadan karşılayabilecek parasız, düşük boyutlu ve başarı göstermiş bir uygulama History Eraser. Bu uygulama ile tüm geçmişi rahatça tek hamlede silebilirsiniz.
Uygulamayı indirmek için bağlantıya tıklayın ->> History Eraser

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top