Ana Sayfa > Kripto Paralar > Altcoin’lerde Ralli Ne Süre Başlamış olacak? Analist Açıklıyor

Altcoin’lerde Ralli Ne Süre Başlamış olacak? Analist Açıklıyor

Kripto para dünyası uzun süredir altcoin’lerde yükselişin ne vakit başlayacağını tartışıyor. Bu bilhassa, hafta ortasında SEC’in XRP davasıyla beraber gelen ve bazı altcoin’lerde %50’lilere varan ani düşüş hareketi ve Bitcoin’in son günlerde artırdığı yükseliş ivmesi ile beraber yeni ATH belirlemesinin peşinden tekrardan gündeme geldi.
Popüler kripto para analistlerinden Dr Hardfork, Bitcoin yükselişini bitirmeden altcoin’lerin toparlanmayacağını söylüyor:

BTC yükselişini bitirmemiş ise altlar toparlanmaz.Bekleyin… https://t.co/duxqrgk9yj
— Dr. Hardfork ???? (@_hardfork) December 26, 2020

Analist, şubat ayına kadar BTC’nin yükselişini sürdüreceğini düşünüyor. 8-14 Şubat arasındaki Çin tatiline dikkat çeken analist, bu zamanda piyasada Çinlilerin satışlarından kaynaklı bir hacimsizlik ve durgunluk yaşanacağını söylüyor.
Analist altcoin’lerde yükseliş yaşanacağını düşündüğü zamanı ise 2021 Mart ayı olarak tahmin ediyor. Ona gore, salgının azalması, piyasalara para girişi olması ve BTC oldukça yükseldiği için sektöre yeni giren yatırımcının ucuz yatırım aramasının altcoin rallisinde etkili olacağını düşünüyor:

Altcoinlerde boğa ne vakit gelecek?
Benim tahminim Şubat ayına kadar btc yükselecek. 8-14 Şubat çin tatili. Bu zamanda fena haber ile piyasa silkelenecek. 2 hafta düğün piyasa. Sonrasında Mart başı benzer biçimde anı BTC yükselişleri.
Geçmiş deneyimlerim bu şekilde olabileceğini söylüyor.
— Dr. Hardfork ???? (@_hardfork) December 25, 2020

Peki niçin altcoin bogasi geleceğini düşünüyorum. Şu sebeple küresel çapta salgın azalacak, piyasalara para girişi olacak, btc oldukça yükseldiği için yeni yatırımcı ucuz coinler seçecek, ülkeler kripto paraya itimat haberleri çıkaracaktir.
— Dr. Hardfork ???? (@_hardfork) December 25, 2020

2021 Mart beklentim
— Dr. Hardfork ???? (@_hardfork) December 25, 2020

0/5 (0 Reviews)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir