Altcoin’lerde Ralli Ne Süre Başlamış olacak? Analist Açıklıyor

altcoinlerde ralli ne zaman baslayacak analist acikliyor 5fe8ced2df991 Altcoin’lerde Ralli Ne Süre Başlamış olacak? Analist Açıklıyor

Kripto para dünyası uzun süredir altcoin’lerde yükselişin ne zaman başlayacağını tartışıyor. Bu bilhassa, hafta ortasında SEC’in XRP davasıyla birlikte gelen ve bazı altcoin’lerde %50’lilere varan ani düşüş hareketi ve Bitcoin’in son günlerde artırdığı yükseliş ivmesi ile birlikte yeni ATH belirlemesinin peşinden tekrardan gündeme geldi.
Popüler kripto para analistlerinden Dr Hardfork, Bitcoin yükselişini bitirmeden altcoin’lerin toparlanmayacağını söylüyor:

BTC yükselişini bitirmemiş ise altlar toparlanmaz.Bekleyin… https://t.co/duxqrgk9yj
— Dr. Hardfork ???? (@_hardfork) December 26, 2020

Analist, şubat ayına kadar BTC’nin yükselişini sürdüreceğini düşünüyor. 8-14 Şubat arasındaki Çin tatiline dikkat çeken analist, bu zamanda piyasada Çinlilerin satışlarından kaynaklı bir hacimsizlik ve durgunluk yaşanacağını söylüyor.
Analist altcoin’lerde yükseliş yaşanacağını düşündüğü zamanı ise 2021 Mart ayı olarak tahmin ediyor. Ona gore, salgının azalması, piyasalara para girişi olması ve BTC oldukça yükseldiği için sektöre yeni giren yatırımcının ucuz yatırım aramasının altcoin rallisinde etkili olacağını düşünüyor:

Altcoinlerde boğa ne zaman gelecek?
Benim tahminim Şubat ayına kadar btc yükselecek. 8-14 Şubat çin tatili. Bu zamanda kötü haber ile piyasa silkelenecek. 2 hafta düğün piyasa. Sonrasında Mart başı benzer şekilde anı BTC yükselişleri.
Geçmiş deneyimlerim bu şekilde olabileceğini söylüyor.
— Dr. Hardfork ???? (@_hardfork) December 25, 2020

Peki niçin altcoin bogasi geleceğini düşünüyorum. Şu sebeple küresel çapta salgın azalacak, piyasalara para girişi olacak, btc oldukça yükseldiği için yeni yatırımcı ucuz coinler seçecek, ülkeler kripto paraya güven haberleri çıkaracaktir.
— Dr. Hardfork ???? (@_hardfork) December 25, 2020

2021 Mart beklentim
— Dr. Hardfork ???? (@_hardfork) December 25, 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir