Almanya’ya Türk Sıhhat Çalışanı Alınıyor! Yüksek ve Euro Maaş

Abone Ol:

Korona virüsü sebebi ile bilinmiş olduğu suretiyle tüm dünyada bazı alanlarda işçi ihtiyacı hayata merhaba dedi. Bilhassa Avrupa devletlerinde yaşlı nüfus sayısı oldukça fazla olduğundan dolayı Türkiye şeklinde gelişmekte olan ve nüfusu genç olan ülkelerden işçi alımları aralıklarla yapılmaktadır. Buna nazaran Almanya ve Türkiye ortaklığı bulunan şirket tarafınca piyasaya sürülen duyuru ile Almanya Türk işçi alımı meydana getirecek. İşçilere yüksek maaş üstelik euro para biriminden maaş verilecektir. Peki işçi alımına adaylar iyi mi müracaat yapabilir, detaylar nedir, hangi pozisyonlara alım yapılacak?

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak?

Almanya ile Türkiye arasındaki anlaşmalara uygun olarak Health Agency çözüm ortalığı şirketi sıhhat çalışanı alımı meydana getirecek. Alımlar hemşire, hemşire yardımcısı ve hasta yaşlı bakım elemanı pozisyonları için yapılacak. İşçiler Almanya’da istihdam edecek ve yüksek maaş alacak.

Şartlar Nedir?

Almanya’da çalışmak isteyenler için müracaatlar alınıyor sadece bazı şartlar var. Tüm iş ilanlarında adaylar belirtilen okullardan mezun olmuş olmak, 18 ile 40 yaş aralığında olmak, yurt dışına çıkış yasağı olmamak, B1 tipi Almanca biliyor bulunduğunu kanıtlayıcı sertifika sahibi olmak şartları bulunmaktadır.

Iyi mi Müracaat Yapılır? Buna nazaran adayların ilk olarak CV hazırlaması ve hazırladıkları öz geçmişleri aşağıda belirtilen mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

Müracaat Mail: vgroupdanismanlik@gmail.com 
Müracaat Sitesi: www.vgroupdanismanlik.com

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Cevap : @name

×

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir