Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Kredi Kartı Almak İçin Ne Gerekli

Akbank Kredi Kartı Almak İçin Ne Gerekli

Akbank, son yıllarda kendi gelişimini en azından bireysel müşterilerine göre durdurduysa da, kurumsal olarak yükselmeye ve kurumsal müşterilerine kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Özellikle şirket bazındaki üyeleri ile sıklıkla çalışan ve sıklıkla onlara odaklı olarak işler yapan Akbank, bireysel müşterilerine son zamanlarda pek de önem vermiyor. Son yılların en büyük müşteri odaklı bankacılık sistemini kuran Akbank, bireysel müşterilerini hemen her zaman önemsemesi ile bilinirdi ancak son yılların müşteri memnuniyeti neredeyse yerlerde seyrediyor. Özellikle bireysel çalışmalarda bunun böyle olduğunu bir Akbank müşterisi iseniz bilebilirsiniz.

Kampanyasız ve oldukça kısır geçen bir kredi kartı kullanımınız olduğu aşikardır. Her şeye rağmen Axess markası ile gönüllere taht kuran bu bankadan kredi kartı almak isteyen pek çok insanın olduğunu söylememiz mümkün. Bugün, sizlerle akbank üzerinden nasıl kredi kartı ürünü alabileceğinizi ve bunu nasıl kullanmanız gerektiğini konuşacağız.

Akbank İnternetten Başvuru Yaparak

Özellikle öğrenci kredi kartı ürünlerine yahut yetişkin ancak bireysel kredi kartı ürünlerine, Akbank Kredi Kartı sayfasından başvuru yapabilmeniz mümkün olabiliyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey Akbank’ın internet sitesine girip dilediğiniz kartı seçmek ve başvuru yap butonuna tıklamak. Bundan sonra dolduracağınız ufak bir form akabinde, başvurunuzu gerçekleştirebiliyor ve sizi aramalarını bekleyebiliyorsunuz. Özellikle öğrenciler için Akbank Exi26 gibi kartların alınması biçilmiş kaftan oluyor ve bu tür kartlara internet üzerinden başvuru yapmak oldukça kolay.

Akbank Müşteri Hizmetlerinden Başvuru Yapmak

Akbank kredi kartı ürünlerine direkt olarak müşteri hizmetlerini arayarak başvuru yapabiliyorsunuz. Dileklerinizin ve isteklerinizin ne olduğunu temsilcinize belirtmeniz halinde temsilciniz sizler için en doğru kartı öneriyor ve uzaktan form doldurma işlemi ile kimlik bilgilerinizi vererek başvurunuzu onay sürecine aldırabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu başvuruda unutmamanız gereken tek şey yanınızda bir kimliğinizin olması.

Akbank Şubeden Başvuru Yapmak

Herhangi bir Akbank şubesinden kolay bir şekilde Kredi Kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey gişe değil de bir danışman ile görüşmeniz ve dilediğiniz gibi formunuzu doldurarak başvurunuzu yapmanız.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notunu Etkileyen Faktörler Nelerdir? başlıklı makalemizde kredi notu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*