Şimdi yükleniyor

2020 De Asla Peşinatsız Senetle Telefon Satan Mağazalar

2020 De Asla Peşinatsız Senetle Telefon Satan Mağazalar

2020 De Asla Peşinatsız Senetle Telefon Satan Mağazalar

Ankara ‘da Necacibey den binlerce senetle cep telefonu alma fırsatı yakalayanlardan olmak istiyorsanız artık İstanbul ‘da dahil olsanız İnternet üstünden bu fırsata haiz olabilirsiniz. Üstelik 60 ay taksit imkanları ile asla peşinatsız.! En güvenilir bir halde bu imkanı sizlere 2020 ‘de elde eden 5 marka olmuş mağazayı sizlere adreslerini vereceğim. İster mağazanın adresine giderek elden ürününüze derhal kavuşa bilirsiniz. İsterseniz de 1 iş günü içinde İphone yada Samsung yada sizin tercih ettiğiniz herhangi bir marka akıllı telefonunuza haiz olabilirsiniz. Bu adresleri ve size sunulan süper fırsatları görünce kesinlik ile aklınızda cep telefonu nereden alabilirim sorusu silinecektir.!

Senetle Cep Telefonu Nereden Alabilirim?

18 yaşından küçük dahi olsanız (en düşük 16) kredi kartsız 36 ay taksitli cep telefonu satan mağazalar üstünden fazlaca rahat bir halde istediğiniz akıllı telefona haiz olabilirsiniz. Fakat! aranan tek bir şart olan kredi notu değeriniz yüksek ise.! Yada en azından notunuz orta risk gurubunda yer alması halinde bu fırsatlardan yararlana bilirsiniz. Özellik ile İnternet üstünden peşinatsız olarak senetle cep telefonu satan mağazalar da bu şart kesinlikle aranan en büyük kriterdir. Onun haricinde gene İnternet üstünden asla peşinatsız olarak alınacak olan cep telefonu için müracaat sahibinin SGK dokümanı istenilebilir.! Bu iki şart bir tek yerleşik şekilde peşinatsız olarak hizmet elde eden mağazalarda istenmeye bilir. Onda ise eğer çalışan değilseniz ve kredi notunuz da düşük ise kesinlikle fakat kesinlikle o mağazadan daha ilkin alış veriş yapmış ve borçlarını zamanda ödemiş bir kefil istenilir.! Bu şartlar dahilinde asla peşinatsız ve kredi kartsız olarak size senetle cep telefonu satan güvenilir 5 alış veriş mağazasını tanıtacağız.

1- En Güvenilir EVKUR Alış Veriş Mağazası

Nerede ise Türkiye’ nin her ilinde büyük mağazası bulunan EVKUR, elden taksit ile bir fazlaca ürünü pazarlayan mağazaların 1 numarasıdır. Fazlaca uzun süredir bu kültürü hanesinde barındıran mağaza, ürünleri kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu finansman ile hiçbir peşinatsız senet ile vermektedir. Geliştirmiş olduğu güvenli alış veriş uygulaması ile artık bir tek yerleşik mağazaları ile değil, İnternet sitesi üstünden de senet ile peşinatsız alış veriş olanağı sağlamaktadır. İnternet sitesine kayıt olduktan sonrasında satın aldığınız ürünü senet ile satın al dedikten sonrasında dolduracağınız Online senet için onay vermeniz halinde satın alma süreci başlamaktadır. Kısa bir süre zarfı içinde sisteme girmiş olduğunuz kimlik numaranızdan kredi notunuz sorgulanır. Eğer kredi not ile bir sorunuz yok ise 3 yada 4 iş günü içinde almış ürüne kavuşmuş olmuş olmuş olursunuz. Peşinatsız olarak almış olduğunuz ürünün geri ödemelerini ise antak kalma sağlanan YAPIKREDİ bankasından yapılmaktadır. Peşinatsız senet üstünden ödeme ile EVKUR ‘un prensiplerini içeren metin tam olarak burdadır.

Vadeleri 6 ile 12 içinde değişen EVKUR ‘un ürünlere uyguladığı vade farkı için aşağıda bir örnek yer almıştır. Ürünün peşin fiyatı 4.299.00 lira olmaktadır. 6 Aylık vade için 300 lira 12 aylık vade ise 600 lira vadeden doğan faiz uygulaması aşağıda bir cep telefonu modeli için uygulanmıştır.

2- Mediamarkt Denizbank Anlaşması 36 Ay Vadeli İmkan Sağlamaktadır

Asla peşinatsız olarak cep telefonu dahil olmak suretiyle alış veriş olanağı elde eden bir diğeri mağazamız da Mediamarkt ‘dır. Mağaza son aşama güvenilir bir alış veriş merkezidir. Denizbank ile yapmış olduğu antak kalma kapsamında müşterilerine 36 aya kadar alış veriş kredisi vermektedir. Kendi finansmanını oluşturmadığı için müşterilerini peşinatsız alış veriş imkanı için ikinci bir işlem olarak finansmana yönlendirdiği için listemize 2. rahat girmiştir. EVKUR ‘dan bir diğeri farkı da müşterinin alış verişe başlamadan ilkin ilk olarak Denizbank alış veriş kredisini çekip, onaylatması gerekir. 500 liradan 15.000 liraya kadar en fazla olarak 12 ay vadelerde verilen alış veriş kredilerin başvuruları da 2 şekilde sağlanmaktadır.

 1. İster Mediamarkt mağazalarındaki kupan ile cep telefonunuzdan başvurular bilirsiniz.
 2. İsterseniz ‘de adresindeki formu doldurarak müracaat işlemini gerçekleştire bilirsiniz.

artık karar size kalmış 🙂

3- TEKNOSA Senetle Telefon ING Üstünden Veriyor!

Evet yanlış duymadınız, bilgisayar ve tablet dahil tüm cep telefonu modelleri için TEKNOSA anlaştığı banka olan ING ile müşterilerine ürünlerine peşin fiyatına 10 taksit olanağı sağlamaktadır. Listemizin 3 esnasında olan banka ek olarak kullanılacak olan kredi için müşterisinden,

 • Herhangi bir kredi tahsis tutarı kesmemektedir.
 • Kesinlik ile komisyon almamaktadır.!
 • Müracaat sahibine yaşam sigortası yapmamaktadır.!

Bir tek mevcut gereksinim kredisi faiz oranlarını uygulama eden ING peşinatsız alış veriş yapacaklar için müracaat yolu olarak mağazaları haricinde cep telefonu SMS müracaat imkanını da vermektedir. Peşinatsız olarak alış verişe başlamadan ilkin ilk olarak yapmanız gereksinim duyulan cep telefonunuzdan kısa ileti kısmına TEKNOSA yazıp bir boşluk bırakıp vatandaşlık numaranızı girip bu mesajı 2226 ‘a göndermenizdir. Kısa sürede müracaat cevabınız cep telefonunuza ulaştıktan sonrasında Türkiye ‘deki herhangi bir TEKNOSA mağazasına giderek kredinizi onaylatıp derhal alış verişe başlaya bilirsiniz. Kredinin maliyet oranları 📊 güncel olarak yer almaktadır. Bu alış verişi için de iyi bir kredi notuna haiz olmanız gerekmektedir.

TEKNOSA ING üstünden 60 ay vadeli %1.39 faiz oranı ile kredi vermektedir. Satın alacağınız cihazın kanun kapsamında vadelerine gore hesaplama tablosu ise şu şekilde yer almıştır.

 • 2.500 TL 3 ay olarak ödemesi 861,29 TL toplam maliyet oranı 2.583,87 TL olacaktır.
 • 3.500 TL bir aygıt için 12 ay taksit ödemeniz 324,25 TL olacaktır.
 • 5.000 lira için ise 24 aylık taksit tutarınız en fazla 254,52 TL civarlarında olacaktır.!
 • 6.000 TL bir aygıt için 36 aylık ödemeniz 223,03 TL olur
 • 7.000 lira 48 ay olarak ödeme miktarı 213,07 TL
 • 8.000 TL 60 aylık ödeme tutarı durağan(durgun) 212,02 TL
4- Senetle ARÇELİK Asla Peşinatsız Elden Taksitli Cep Telefonu Veriyor

Ben yeriniz de olsam geçen yıl olduğu şeklinde 2020 senesinde de elden ödemeli senetle cep telefonu vermeye devam eden Arçelik mağazasını tercih ederdim. Özellik ile İphone alacaklar her modeli rahatlık ile bu mağaza da bulabilir ve bol miktarda taksit seçenekleri ile satın alabilirler. Üstelik geçerli bir kredi notunuz yoksa dahi mağazadan daha ilkin elden ödemeli alış veriş yapmış güvenilir bir kefil bulmanız halinde taksitli alış veriş yapabilirsiniz. Her ile hatta nerede ise her ilçemiz de alış veriş mağazası olan bu şirket son aşama güvenilir bir firmadır.!

5- MUTLU EVİM Senetle alış verişin yeni adresi!

Senet ile alış veriş imkanını İnternet üstünden de veren bir diğeri alış veriş mağazamız ise ” MUTLU EVİM ” tir. İstediğin her türlü cep telefonunu 24 ay taksit imkanı ile sizlere elde eden şirket alış veriş için sizden SGK kayıtlı yada devlet işçisi olarak çalışmanızı aramaktadır. Meydana getirilen alış verişin oranına gore eğer ipotek göstermeniz durumunda ise sigortasız olarak size alış veriş imkanı sunmaktadır.  Emekli olanlardan ise hiçbir belgesiz olarak tamamen peşinatsız senetle alış veriş olanağı sağlamaktadır. Firmanın kontakt bilgileri,

 • Telefon: 0-216-622-74-74
 • Taş delen mahallesi Sultan Murat Caddesi Numara: 45 ÇEKMEKÖY / İSTANBUL
Senetle Telefon wowwo 24 Ay Taksitle Veriyordu!

Aslen bunu başlığı senetle cep telefonu alanların sıklık ile duyduğu wowwo firmasının imkanlarından anlatmak için attım. Daha önceleri senet üstünden 24 ay vadeli olarak cep telefonu veren bu şirket şuan ne yazık ki bu şekilde bir olanağı yoktur. Etken olarak ise wowwo bir tek senetle otomobil almak isteyenler için hizmet vermektedir. Banka kredi faizlerine bulaşmak istemeyenler için wowwo ile senetle otomobil almak hakikaten fazlaca kolay. 2.El En Üst Yaş Sınırındaki Otomobile Hangi Bankalar Kredi Veriyor ? sorusu da böylece wowwo yardımıyla çözülmüş oluyor. Zira şirket her yaş gurubundaki araçlar için senet ile taksit imkanı sağlamaktadır.

Share this content:

Yorum gönder