2017’de En Oldukca Kullanılan Kırlent Modelleri

Kırlentler değişik biçim ve desenlerde olan evlerin havasına yeni bir kalite kazandıran yastıklardır. Dekorasyon amacı ile kullanılan bu ürünler son zamanlarda oldukça moda olmuştur. Her senenin kendine nazaran desenleri olduğundan 2017 yılının da kendine nazaran sık kullanılan ve yeni modelleri bulunmaktadır.  Yazıda bahsedeceğimiz yastık desenleri ile genel olarak bilgilendirme yapacağız. Bu yastık kılıfları boyut olarak 40×40 santimetre boyutundadır. Yumuşak bir yapıya haiz olan bu ürünlerde polyester içinde ne olduğu  %100 olup yıkamaya müsaittir.Yazımızın muhteviyatında bu modelleri detaylı olarak bulabilirsiniz.
1.Baskılı yastık
Bu modellerde kırlent üstünde dekoratif baskılara yer verilmiştir. Değişik değişik modelleri olan bu ürünler kendi içinde çeşitlere haizdir. Çiçek desenleri, hayvan figürleri örnek olarak kedi, köpek ve baykuş şeklinde,  yazı temalı baskılar, soft dekoratif renklerde mütevazı baskılar, ağaç desenlerine yer veren kırlentler bu başlıkta yer verilmiştir. Ek olarak kent temalı yastık, retro baskılı yastık, pop-art temalı yastık  da bu gruba girmektedir. İstediğiniz bir ürünü seçmek sizin zevk ve tercihlerinize kalmıştır.

2.Kaplumbağa terbiyecisi baskılı kırlent
Kırlent yüzlerinde herhangi bir model kullanılabileceği şeklinde meşhur tablolar da baskı malzemesi olarak kullanılabilir. Osman hamdi bey tarafınca romantizm döneminde yapılmış olan kaplumbağa terbiyecisi adlı tablo birçok yerde kullanılmakla beraber kırlent yüzlerinde de yeni bir coşku yaratmıştır.

3.3D dekoratif kırlent
Diğeri kırlent türlerinden 3 boyutlu yapısı ile ayrılan bu ürün geçekliği ürünlerde yansıtmaktadır. Çeşitli geometrik  şekillerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan ve canlı görüntüsü ile göze çarpan bir tasarıma haizdir.

4.Patchwork desenli kırlent
Değişik desen ve tarzdaki kumaşların bir araya getirilmesi ile oluşturulan bu tasarım yardımıyla hem evinize etnik bir hava katabilir hem de yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

5.Pötikare desenli kırlent
Ufak karelerden oluşan kumaşların kullanılarak yapıldığı bu desende değişik renk seçenekleri de mevcuttur. Pembe, turkuaz, sarı siyah bunlardan bazılarıdır.

6.Vintage desenli kırlent
Geçmişe ilişkin olanın bugüne yansıması olarak da adlandırabileceğimiz bu akım kırlentlerde de yerini almıştır. Değişik baskı ve renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmuştur.

7.Vapur temalı desenli kırlent
Bu modelde büyük yelkenli bir gemiye yer verilmiştir. Mavinin engin ferahlığı yardımıyla ortamda canlılık ve yeni bir ambiyans oluşturan bu kırlent desenleri son yılların gözde modellerindendir.

8.Geometrik desenli kırlent
Düzgüsel  tarzların dışına çıkan ve değişik tasarımları ile yenilik getirmeyi amaçlayan desenler ile satışa sunulmuştur.

9.Faraza marka kırlent
Bu kategoride oldukca çeşitli ürün başlıkları bulunmaktadır. 40×40 santimetre boyutunda %100 polyester olan ve yumuşak bir his yaratan tasarıma haizdir. Çift yönlü tasarıma haiz olan bu ürün oldukca yönlü kullanıma haiz olması ile ayrı bir tarza haizdir. uzun ömürlü olacak şekilde gizli saklı saklı saklı fermuar kullanılan ürün yıkamaya elverişli olup temizliği kolaydır. Boncuk silikon olarak iç malzemesi kullanılan üründe iç kısmı çıkartılıp ek olarak yıkamaya da müsaittir.

Kaynak : Sinay.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.