2017’de En Çok Kullanılan Kırlent Modelleri

Kırlentler farklı tarz ve desenlerde olan evlerin havasına yeni bir nitelik kazandıran yastıklardır. Dekorasyon amacı ile kullanılan bu ürünler son zamanlarda oldukça moda olmuştur. Her yılın kendine göre desenleri olduğu için 2017 yılının da kendine göre sık kullanılan ve yeni modelleri bulunmaktadır.  Yazıda bahsedeceğimiz yastık desenleri ile genel olarak bilgilendirme yapacağız. Bu yastık kılıfları boyut olarak 40×40 cm boyutundadır. Yumuşak bir yapıya sahip olan bu ürünlerde polyester içeriği  %100 olup yıkamaya müsaittir.Yazımızın içeriğinde bu modelleri detaylı olarak bulabilirsiniz.
1.Baskılı yastık
Bu modellerde kırlent üzerinde dekoratif baskılara yer verilmiştir. Farklı farklı modelleri olan bu ürünler kendi içinde çeşitlere sahiptir. Çiçek desenleri, hayvan figürleri örneğin kedi, köpek ve baykuş gibi,  yazı temalı baskılar, soft dekoratif renklerde sade baskılar, ağaç desenlerine yer veren kırlentler bu başlıkta yer almaktadır. Ayrıca şehir temalı yastık, retro baskılı yastık, pop-art temalı yastık  da bu gruba girmektedir. İstediğiniz bir ürünü seçmek sizin zevk ve tercihlerinize kalmıştır.

2.Kaplumbağa terbiyecisi baskılı kırlent
Kırlent yüzlerinde herhangi bir model kullanılabileceği gibi ünlü tablolar da baskı malzemesi olarak kullanılabilir. Osman hamdi bey tarafından romantizm döneminde yapılmış olan kaplumbağa terbiyecisi isimli tablo birçok yerde kullanılmakla birlikte kırlent yüzlerinde de yeni bir heyecan yaratmıştır.

3.3D dekoratif kırlent
Diğer kırlent türlerinden 3 boyutlu yapısı ile ayrılan bu ürün geçekliği ürünlerde yansıtmaktadır. Çeşitli geometrik  şekillerin bir araya getirilmesi ile oluşturulan ve canlı görüntüsü ile göze çarpan bir tasarıma sahiptir.

4.Patchwork desenli kırlent
Farklı desen ve tarzdaki kumaşların bir araya getirilmesi ile oluşturulan bu tasarım sayesinde hem evinize etnik bir hava katabilir hem de yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

5.Pötikare desenli kırlent
Küçük karelerden oluşan kumaşların kullanılarak yapıldığı bu desende farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Pembe, turkuaz, sarı siyah bunlardan bazılarıdır.

6.Vintage desenli kırlent
Geçmişe ait olanın bugüne yansıması olarak da adlandırabileceğimiz bu akım kırlentlerde de yerini almıştır. Farklı baskı ve renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmuştur.

7.Gemi temalı desenli kırlent
Bu modelde büyük yelkenli bir gemiye yer verilmiştir. Mavinin engin ferahlığı sayesinde ortamda canlılık ve yeni bir ambiyans oluşturan bu kırlent desenleri son yılların gözde modellerindendir.

8.Geometrik desenli kırlent
Normal  tarzların dışına çıkan ve farklı tasarımları ile yenilik getirmeyi amaçlayan desenler ile satışa sunulmuştur.

9.Faraza marka kırlent
Bu kategoride çok çeşitli ürün başlıkları bulunmaktadır. 40×40 cm boyutunda %100 polyester olan ve yumuşak bir his yaratan tasarıma sahiptir. Çift yönlü tasarıma sahip olan bu ürün çok yönlü kullanıma sahip olması ile ayrı bir tarza sahiptir. uzun ömürlü olacak şekilde gizli fermuar kullanılan ürün yıkamaya elverişli olup temizliği kolaydır. Boncuk silikon olarak iç malzemesi kullanılan üründe iç kısmı çıkartılıp ayrıca yıkamaya da müsaittir.

Kaynak : Sinay.com.tr

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir