20 Şehre Seyahat Yasağı Gelebilir! Şehirlerin Sıralaması

20 sehre seyahat yasagi gelebilir sehirlerin listesi 5fc4f277a5bce

Abone Ol:

Vatanımızda artan korona virüsü maalesef ikinci dalgaya başladı. Öyleki ki şu günlerde 28 bin ile 30 bin aralığında her gün pozitif vaka gelirken kısmi yasaklar geldi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz gün yapmış olduğu konuşmasında yasakların artırılabileceğine yönelik sinyalleri vermişti. Basında dolaşan haberlere bakılırsa 20 değişik şehirde seyahat yasağının gelebileceği belirtiliyor. 20 değişik şehre giriş ve çıkış yasağı gelebilir. Peki bunlar hangi şehirlerdir? Hangi şehirlerde seyahat yasağı olacak?

20 Şehir Hangileridir?

Edirne,
Adana,
Hatay,
Artvin,
Aydın,
Çanakkale,
Kırklareli,
Ordu,
Trabzon,
Tokat,
Zonguldak,
Mersin,
Osmaniye,
Samsun,
Muğla,
Bursa
İstanbul,
İzmir,
Ankara,
Kocaeli

Yukarıda belirtilen sıralama ihtimaller içinde seyahat yasağının gelmesi durumunda hangi şehirlere vatandaşların giremeyeceği ya da çıkamayacağı belirtilmiştir. 

Giriş Çıkışları Kapatılacak Mı?

Bilim Kurulu ilk yasakların peşinden 2 hafta sonrasında araştırmaların yapılacağı ve tabloda her hangi bir düşüş yaşanmazsa yasakların daha da artırılacağının altını çizmişti. Buna bakılırsa bilim kurulundan nerede ise değerlendirme yapılmadı. Aralık ayının ilk haftasında bilim kurulu değerlendirme meydana getirecek eğer tablo azalmazsa ya da halen artmaya devam ederse yukarıda belirtilen şehirlere giriş ile çıkış yasağının gelmesi ön görülmektedir.

YORUM EKLE

Yorumunuz Onaylanmak Suretiyle Gönderildi

Adınız Soyadınız

Yorum

Gönder

Yanıt : @name

×

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir